O nás

Společnost IP stav s.r.o. doposud soustředila svoji činnost na výstavbu nových bytů. Za 10 let postavila 424 bytů ve čtyřech lukrativních lokalitách – DuklaDubové NávršíLabský PaloukU Vinice a dalších 299 bytů je ve výstavbě. V současnosti rozšiřujeme svoji činnost o služby vlastní realitní kanceláře.  

Pro své klienty zajišťujeme prodej a pronájem širokého spektra nemovitostí přes byty, domy, pozemky, chaty, chalupy, komerční a jiné nemovitosti, samozřejmostí je také právní a finanční poradenství v oblasti realit. Díky vlastnímu silnému kapitálovému zázemí nabízíme našim klientům i výkup nemovitostí, či oddlužení jejich nemovitosti před dražbou nebo exekucí. Dále poskytujeme půjčky a zálohy kupní ceny na nemovitosti.

Na rozdíl od běžných realitních kanceláří nabízíme komplexní služby, což znamená, že jsme připravení pomoci i se stavebně technickými službami, které dokážeme zajistit prostřednictvím vlastních kapacit za cenu výhodnější než tržní. V praxi je možné domluvit rekonstrukci stávajícího bydlení před vlastním prodejem za účelem vyššího zhodnocení nemovitosti, nebo si klient u nás může koupit pozemek, na kterém mu postavíme nemovitost a stávající nemovitost prodáme v rámci balíčku služeb s tím spojených. Dále nabízíme službu „Vyměňte svůj starý byt za nový“ v lokalitě U vinice, díky které Vám garantujeme prodej Vašeho starého bytu do 4 měsíců, v opačném případě Vám vrátíme rezervační poplatek na nový byt.

Klientům poskytujeme nejen nadstandardní servis při prodeji nemovitostí, ale také v případně vyhledávání vhodného a solidního nájemníka.

 

Naše služby neustále doplňujeme a zdokonalujeme za účelem co nejrychlejšího a nejvýhodnějšího prodeje, či pronájmu nemovitosti. Zakládáme si na dobrém vztahu s klienty ať už při koupi nového bytu od IP stavu, nebo při využití služeb naší realitní kanceláře. 

Najdi domov

Zadejte město nebo ulici: